2643. GenAI voor het onderwijs

Praktische tips en tricks waarmee je onmiddellijk aan de slag kan

Inhoud

Inleiding: GenAI efficiënt inzetten is meer dan goed kunnen prompten, maar om dat te leren heb je geen uren, dagen of weken nodig. In 45 minuten leer je de tools volledig op jouw noden af te stemmen en ze in te zetten als een echte onderwijsassistent.

Inhoud: We gaan eerst heel kort in op de juridische do's-and-don'ts: wat zeggen de GDPR en de EU AI Act over het werken met leerlingengegevens in GenAI? Vervolgens personaliseren we onze tools en kijken we naar de structuur van een goede prompt, de basis van alles. Om te vermijden dat we telkens opnieuw moeten prompten (want ook dat vraagt tijd), organiseren we onze workflow met behulp van connectors, projecten en skills (of GPT's en Gems). Ook al klinkt dit je nu nog vreemd in de oren, nadien zal het werken met GenAI nog maar weinig geheimen voor je hebben.

(Noot: ikzelf werk bijna uitsluitend met Claude, maar ik toon je hoe je op een gelijkaardige manier kunt werken met andere modellen.)

Resultaat

Na deze sessie zal je:

weten hoe je een taalmodel veilig kunt inzetten in het onderwijs;
een taalmodel kunnen afstemmen op je eigen noden en het volledig personaliseren;
weten hoe je de output verbetert door je prompts te verfijnen, zodat je moeiteloos rubrics, toetsmateriaal, presentaties enz. genereert;
sneller en efficiënter kunnen werken door connectors te gebruiken, terugkerende prompts te bewaren in skills, GPT's of Gems en projecten te voeden met context.

Voorkennis

Verplichte kennis

- Gebruikers die enige ervaring hebben met het werken met taalmodellen. 

Sites

Even gluren bij de buren: aivoordocenten.nl

Interessant voor

  • Iedereen
Uit:
  • Alle onderwijstypes

Thema's

    Tijdstip

    Tijdsblok 4 (06.10 12:00 - 12:45)
    Er zijn 160 plaatsen waarvan er 156 bezet zijn.

    Vorm

    Live presentatie of demo

    Lesgever

    Sabrina Carota
    Lees meer over de expertise van Sabrina.


    Korte titel : GenAI voor het onderwijs

    Deze pagina werd al 1036 keer bekeken